Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу київ
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси Київ
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту
Малярні роботи
  Монтаж гіпсокартона

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Обмазувальна гідроізоляціяОбмазувальний гідроізоляційний шар влаштовується методом багатошарового нанесення спеціальних гідроізоляційних еластичних складів (бітумних або синтетичних) шарами товщиною від 0.3 см. До 6 см. Даний спосіб переважно використовується для зовнішніх гідроізоляційних робіт (захист фундаменту і цокольних поверхів від грунтових вод). У деяких ситуаціях обмазувальну гідроізоляцію застосовують для захисту приміщень зсередини від проникнення вологи капілярним шляхом, обробки не експлуатованих плоских дахів.

Переваги: ​​Порівняно невисока вартість матеріалів Невисока складність і як наслідок вартість робіт.

Недоліки: Слабка опірність вібрації і різного роду механічного впливу; Слабка морозостійкість (ризик руйнування за рахунок зниження еластичності) Термін експлуатації до 5 років; Вимоглива до стану поверхні і погодних умов (волога, пил, температура ітд); Небезпека загорання при температурі від 120 ° С; При відновленні покриття в наслідок пошкодження і протікання, потрібні додаткові етапи робіт, що підвищує вартість таких робіт в 2 рази.

Висновок: Використання обмазувальної гідроізоляції раціонально в тому випадку, коли можливість протікання вологи незначна або можна обладнати дренаж навколо будівлі і відвести дощову воду від стін і фундаменту.Гідроізоляція технічних вводів комунікацій в фундамент житлового будинку, з пристроєм бентонітових замків, ін'єктування поліурітанового смоли і ремонтом поверхні технічного отвору. 2018 р.


Гідроізоляція примикань тераси і стеклопакетів.2018р.


Один із прикладів гідроіізоляціі зливів на терасах розміщених над офісними приміщеннями в зимовий період при середній температурі -1 ° / -10 °. 2019р.Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.