Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
  гідроізоляція комунікацій
  Гідроізоляція ваної
  Гідрозіоляція колодязя
  Гідроізоляція водостічної воронки
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Обмазувальна гідроізоляціяОбмазувальний гідроізоляційний шар влаштовується методом багатошарового нанесення спеціальних гідроізоляційних еластичних складів (бітумних або синтетичних) шарами товщиною від 0.3 см. До 6 см. Даний спосіб переважно використовується для зовнішніх гідроізоляційних робіт (захист фундаменту і цокольних поверхів від грунтових вод). У деяких ситуаціях обмазувальну гідроізоляцію застосовують для захисту приміщень зсередини від проникнення вологи капілярним шляхом, обробки не експлуатованих плоских дахів.

Переваги: ​​Порівняно невисока вартість матеріалів Невисока складність і як наслідок вартість робіт.

Недоліки: Слабка опірність вібрації і різного роду механічного впливу; Слабка морозостійкість (ризик руйнування за рахунок зниження еластичності) Термін експлуатації до 5 років; Вимоглива до стану поверхні і погодних умов (волога, пил, температура ітд); Небезпека загорання при температурі від 120 ° С; При відновленні покриття в наслідок пошкодження і протікання, потрібні додаткові етапи робіт, що підвищує вартість таких робіт в 2 рази.

Висновок: Використання обмазувальної гідроізоляції раціонально в тому випадку, коли можливість протікання вологи незначна або можна обладнати дренаж навколо будівлі і відвести дощову воду від стін і фундаменту.Гідроізоляція технічних вводів комунікацій в фундамент житлового будинку, з пристроєм бентонітових замків, ін'єктування поліурітанового смоли і ремонтом поверхні технічного отвору. 2018 р.


Гідроізоляція примикань тераси і стеклопакетів.2018р.


Один із прикладів гідроіізоляціі зливів на терасах розміщених над офісними приміщеннями в зимовий період при середній температурі -1 ° / -10 °. 2019р.Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.