Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу київ
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси Київ
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту
Малярні роботи
  Монтаж гіпсокартона

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Ін'єкційна гідроізоляція


ін'єкційна гідроізоляція вперше була винайдена і відпрацьована Німецькою компанією «MC - Bauchemie», в середині 80 років ХХ століття. Дана методика стала реальним проривом в технології гідроізоляції складних конструкцій. Вона дозволила вирішити проблеми протікання шляхом відсікання вологи всередині матеріалу, за рахунок заповнення непомітних внутрішніх тріщин, каналів і пор спеціальними полімерними матеріалами, які подаються в середину конструкцій і \ або матеріалів методом «ін'єкції» через спеціальні канали (шурпи) і клапана (пакера).

Ця технологія ефективно застосовується, як у випадках, коли складно або неможливо визначити місце і причину протікання, так і тоді, коли є сильне протікання води і присутній її тиск, яке іншими способами перекрити (гиідроізолювати) не представляється можливим.

Ін'єкційна гідроізоляція підвіконня в напівпідвальному приміщенні.Технологія ін'єктування зазвичай застосовується як для:

- ін'єкційна гідроізоляція підземних паркінгів,
- ін'єкційна гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод
- ін'єкційна гідроізоляція фундаментів і цокольних поверхів від проникнення і тиску ґрунтових вод,
- ін'єкційна гідроізоляція басейнів і аквапарків
- ін'єкційна гідроізоляція резервуарів та колодязів
- ін'єкційна гілроізоляція тунелів метрополітену та підземних переходовтак і для оперативного і надійного усунення активних протікань по всій площі, і точково, забезпечуючи високий рівень надійності як гідроізоляція і зміцнює конструкцію, і матеріали в цілому.

Гідроізоляція ін'єктування ефективна при роботі як з бетонними блоками, панелями і конструкціями, так і при проведенні робіт з гідроізоляції цегляних кладок стін і фундаментів.

Опис стандартних і найбільш поширених робіт при влаштуванні ін'єкційної гідроізоляції:

1) Підготовка поверхонь і місць для ін'єктування до проведення робіт (розшивання, очищення, просочення, пломбування)
2) Розмітка для буріння шурфів в заданій кількості і місцях
3) Буріння шурфів заданої глибини і під необхідними кутами
4) Установка пакерів
5) Установка і спеціалізованого обладнання для нагнітання гідроізоляційного складу в шурфи.
6) Демонтаж пакерів і пломбування каналів.
7) Фінішна обробка швів і каналів обмазувальних гідроізоляційними складами (при необхідності)

Матеріали для гідроізоляції методом ін'єктування визначаютьсяться в залежності від багатьох факторів і має дуже серйозне значення, що впливає на надійність і міцність ізоляції, адгезію і в цілому на довговічність всієї конструкції. Виходячи з цього для ін'єктування з метою гідроізоляції / зміцнення різних видів конструкцій, матеріалів і об'єктів та випускаються певні види різних за своїми складам і властивостям матеріалів, що застосовуються в різних умовах.Приклад ін'єкційної гідроізоляції опорної балки стелі в підземному паркінгу.


Розглянемо їх основні види гідроізоляційних матеріалів, що застосовуються при ін'єкційному методі гідроізоляції:

1) Епоксидні полімери - виключає використання у вологих умовах до затвердіння. Полімеризація проходить тільки в сухих умовах. Після застигання утворюють твердий, міцний і ефективний гідроізоляційний бар'єр на додаток значно підвищує міцність матеріалу і конструкції в цілому.
2) Акрілатні гелі - швидко полімеризуються при контакті з водою або вологою, створюючи внутрішній бар'єр в матеріалі несучої конструкції з бетону, цегли або бутового каменю. Основне перевагою акрилатов є можливість визначати і регулювати необхідний термін їх застигання, швидко і надійно перекриваючи активні течі надаючи яскравий гідроізолірующій ефект.


3) гідроактівні вспінюючі поліурітановие смоли - є одним із самих економічних і в той же час дуже надійним способом ін'єкційної гідроізоляції. Особливість заключається в можливості значно збільшуватися в обсягах (більше ніж в 20 разів) потрапляючи в контакт з вологою або вологим середовищем, при цьому паралельно заповнюючи всі тріщини, пори, канали і капіляри, повністю витісняючи звідти вологу і перешкоджаючи її вступу в подальшому, в тому числі під великим тиском Каталізатори, що додаються до даного матеріалу, дозволяють гнучко регулювати час застигання (полімеризації), під великий діапазон потреб і ситуацій що виникають при проведенні робіт по ін'єкційної гідроізоляції великого спектра об'єктів.
4) Силікатні і силоксанові склади здатні за рахунок на хімічної активності по взаємодії з різними будівельними матеріалами перетворюватися в водовідштовхувальну емульсію, і перекриваючи надходження вологи з матеріалу навіть на капілярному рівні. З їх допомогою рекомендується проводити ін'єкційну гідроізоляцію поверхонь з великою товщиною, яка характеризується глибокою і підвищеної насиченістю вологою основного матеріалу конструкції.

Вартість робіт і матеріалів на пристрій ін'єкційної гідроізоляції.
Ціна на влаштування гідроізоляції ін'єкційним методом найчастіше не є низькою і багато в чому залежить від ціни матеріалів і використовуваних в технології, умов і характеру протікання води і стану об'єкта в цілому. Так само у вартість робіт в значній мірі впливає обсяг і складність робіт.


Наш Технолог після обстеження об'єкта, оцінки ситуації, що склалася, вибору та обговорення технології гідроізоляції і підбере найоптимальніший варіант по Вашому бюджету і термінів, надавши кошторис, організовує якісне і відповідальне проведення робіт з Гарантією до 5 років. Ми цінуємо наших клієнтів і цінуємо репутацію професіоналів.

Завжди раді Вам допомогти!

 
У житловому будинку, промисловому приміщенні, офісі, складі, паркінгу, в підвальних приміщеннях Києва. На стіні, стелі, підлоги зважаючи на постійне просочування води утворюються сліди грибка, цвілі, які супроводжуються певним запахом. Після кожного дощу, відлиги, плями мають властивість тільки збільшуватися. В особливих випадках, коли немає можливості дістатися до фундаменту, або порушилася цілісність гідроізоляції між фундаментом і стіною. При наявності тріщин, при необхідності відсікання підняття вологи від землі. Ін'єкційна гідроізоляція застосовується нами також і у випадках, коли технологічно інші види гідроізоляції не підходять.

У вартість робіт по ін'єкційної гідроізоляції закладається дорогий видатковий матеріал. Тому ін'єкційні роботи спочатку недешеві. Робота з відносно дешевим матеріалом не виправдовують очікування. Коротко про ін'єкційної гідроізоляції. Замість протікання води, підняття вологи свердлимо отвори в шаховому порядку. Далі в отвори закачується під тиском понад 100 атмосфер двокомпонентна смола, яка заповнює всі порожнечі, і тріщини в бетоні, цегляній кладці, між швів в бетонних або піно-бетонних блоках. Таким чином забезпечується надійна і довговічна захист від проникнення води і вологи в помещенія.Каждий етап проведення робіт, проводиться під наглядом досвідченого технолога, що в свою чергу гарантує якість виконуваної роботи і очікуваний результат.Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.