Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Ін'єкційна гідроізоляція


ін'єкційна гідроізоляція вперше була винайдена і відпрацьована Німецькою компанією «MC - Bauchemie», в середині 80 років ХХ століття. Дана методика стала реальним проривом в технології гідроізоляції складних конструкцій. Вона дозволила вирішити проблеми протікання шляхом відсікання вологи всередині матеріалу, за рахунок заповнення непомітних внутрішніх тріщин, каналів і пор спеціальними полімерними матеріалами, які подаються в середину конструкцій і \ або матеріалів методом «ін'єкції» через спеціальні канали (шурпи) і клапана (пакера).

Ця технологія ефективно застосовується, як у випадках, коли складно або неможливо визначити місце і причину протікання, так і тоді, коли є сильне протікання води і присутній її тиск, яке іншими способами перекрити (гиідроізолювати) не представляється можливим.

Технологія ін'єктування зазвичай застосовується як для:


- ін'єкційна гідроізоляція підземних паркінгів,
- ін'єкційна гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод
- ін'єкційна гідроізоляція фундаментів і цокольних поверхів від проникнення і тиску ґрунтових вод,
- ін'єкційна гідроізоляція басейнів і аквапарків
- ін'єкційна гідроізоляція резервуарів та колодязів
- ін'єкційна гілроізоляція тунелів метрополітену та підземних переходовтак і для оперативного і надійного усунення активних протікань по всій площі, і точково, забезпечуючи високий рівень надійності як гідроізоляція і зміцнює конструкцію, і матеріали в цілому.

Гідроізоляція ін'єктування ефективна при роботі як з бетонними блоками, панелями і конструкціями, так і при проведенні робіт з гідроізоляції цегляних кладок стін і фундаментів.

Опис стандартних і найбільш поширених робіт при влаштуванні ін'єкційної гідроізоляції:

1) Підготовка поверхонь і місць для ін'єктування до проведення робіт (розшивання, очищення, просочення, пломбування)
2) Розмітка для буріння шурфів в заданій кількості і місцях
3) Буріння шурфів заданої глибини і під необхідними кутами
4) Установка пакерів
5) Установка і спеціалізованого обладнання для нагнітання гідроізоляційного складу в шурфи.
6) Демонтаж пакерів і пломбування каналів.
7) Фінішна обробка швів і каналів обмазувальних гідроізоляційними складами (при необхідності)

Матеріали для гідроізоляції методом ін'єктування визначаютьсяться в залежності від багатьох факторів і має дуже серйозне значення, що впливає на надійність і міцність ізоляції, адгезію і в цілому на довговічність всієї конструкції. Виходячи з цього для ін'єктування з метою гідроізоляції / зміцнення різних видів конструкцій, матеріалів і об'єктів та випускаються певні види різних за своїми складам і властивостям матеріалів, що застосовуються в різних умовах.Приклад ін'єкційної гідроізоляції опорної балки стелі в підземному паркінгу.Розглянемо їх основні види гідроізоляційних матеріалів, що застосовуються при ін'єкційному методі гідроізоляції:

1) Епоксидні полімери - виключає використання у вологих умовах до затвердіння. Полімеризація проходить тільки в сухих умовах. Після застигання утворюють твердий, міцний і ефективний гідроізоляційний бар'єр на додаток значно підвищує міцність матеріалу і конструкції в цілому.
2) Акрілатні гелі - швидко полімеризуються при контакті з водою або вологою, створюючи внутрішній бар'єр в матеріалі несучої конструкції з бетону, цегли або бутового каменю. Основне перевагою акрилатов є можливість визначати і регулювати необхідний термін їх застигання, швидко і надійно перекриваючи активні течі надаючи яскравий гідроізолірующій ефект.


3) гідроактівні вспінюючі поліурітановие смоли - є одним із самих економічних і в той же час дуже надійним способом ін'єкційної гідроізоляції. Особливість заключається в можливості значно збільшуватися в обсягах (більше ніж в 20 разів) потрапляючи в контакт з вологою або вологим середовищем, при цьому паралельно заповнюючи всі тріщини, пори, канали і капіляри, повністю витісняючи звідти вологу і перешкоджаючи її вступу в подальшому, в тому числі під великим тиском Каталізатори, що додаються до даного матеріалу, дозволяють гнучко регулювати час застигання (полімеризації), під великий діапазон потреб і ситуацій що виникають при проведенні робіт по ін'єкційної гідроізоляції великого спектра об'єктів.
4) Силікатні і силоксанові склади здатні за рахунок на хімічної активності по взаємодії з різними будівельними матеріалами перетворюватися в водовідштовхувальну емульсію, і перекриваючи надходження вологи з матеріалу навіть на капілярному рівні. З їх допомогою рекомендується проводити ін'єкційну гідроізоляцію поверхонь з великою товщиною, яка характеризується глибокою і підвищеної насиченістю вологою основного матеріалу конструкції.

Види смол застосовуються в інектірованіі.

1.Акріловие склади часто двох-компонентні смоли. Склад 1 при змішуванні входять в реакцію зі складом 2. У співвідношенні 1 до закачуються спеціальними насосами. Застосовуються для зміцнення складу землі, зупинки активних течі, припливу води під великим тиском. Ремонту зовнішньої гідроізоляції, плаваючих швів, в деяких випадках в цокольних поверхах. Для заповнення півстіни в пустотілих стінах, підлогах, в разі просідання підлоги. В процесі заповнення пустот на ділянці зіткнення стін з грунтом, статі з грунтом. Гнучка гідроізоляція вологих мікротріщин будівельних конструкцій. У відсікання підняття капілярної вологи по стінам.

2. Поліуретанові смоли бувають в основному 2-х складовими компонентами. При якому склад 1 входить реакцію зі складом 2. З зіткненням з водою суміш приймає піноподібну форму. Використовуються при значних проникненні вологи всередину приміщення, Вони володіють опором до фізичного впливу, і еластичність. Полімерізіруется при взаемодействіем з вологою. Призначення. Використовуються при гідроізоляції тріщин, герметизації рухомих отворів. Поліурітановие смоли діляться на безліч способів реагування. Швидкодіючий, швидше, і повільний. Довговічні в експлуатації. При змішуванні компонентів виходить спіненого маса з гідрооталківающей структурою.
Застосування.
Миттєвого останавліванія води крізь тріщини і шви будівельних конструкцій. Закріплення породи в водоносному шарі, в разі нестабільності грунтів, в процесі впорскування смоли, стабілізація ґрунту, гідроізоляція входу труб комунікації, кабелів електропостачання. Пластичне закупорювання шва будівельних елементів наземного і підземного споруди, технічних колодязів.

Задіюється в разі коли цеглини і штукатурка вище фундаменту тягнуть вологу від низу до верху.


Вартість робіт і матеріалів на пристрій ін'єкційної гідроізоляції.
Ціна на влаштування гідроізоляції ін'єкційним методом найчастіше не є низькою і багато в чому залежить від ціни матеріалів і використовуваних в технології, умов і характеру протікання води і стану об'єкта в цілому. Так само у вартість робіт в значній мірі впливає обсяг і складність робіт.


Наш Технолог після обстеження об'єкта, оцінки ситуації, що склалася, вибору та обговорення технології гідроізоляції і підбере найоптимальніший варіант по Вашому бюджету і термінів, надавши кошторис, організовує якісне і відповідальне проведення робіт з Гарантією до 5 років. Ми цінуємо наших клієнтів і цінуємо репутацію професіоналів.

Завжди раді Вам допомогти!

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.