Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
  гідроізоляція комунікацій
  Гідроізоляція ваної
  Гідрозіоляція колодязя
  Гідроізоляція водостічної воронки
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідрозіоляція колодязя


Гідроізоляція технічного колодязя ціна робіт

В основному колодязі споруджують з бетонних кілець. Як ми знаємо бетон пористий матеріал. Тому криниць також потрібна якісна гідроізоляція, так як вони експлуатуються в постійній вологості. Звичайно ж найслабші місця - це стики між кільцями. Зателефонувавши нам вас проконсультують і ви можете замовити послугу по гідроізоляції технічного колодязя, в свою чергу це збільшить термін його експлуатації. Використовуємо сучасні матеріали, гарантія якості.Гідроізоляція питних колодязів
У більшості випадків питні колодязі споруджують з бетонних кілець, але для джерела питної води вони будуть не придатні без якісної гідроізоляції. Це пов'язано з просочуванням води крізь стики, а також в пори бетону, що призводить до помутніння води і появи неприємного запаху. Тому якісна гідроізоляція так важлива. Зв'язавшись з нашими фахівцями, ви зможете замовити послугу по гідроізоляції питного колодязя, а бажано задуматися про герметизацію на етапі його проектування. Виїзд до об'єкта робіт, гарантія якості.
Гідроізоляція штучних водойм

Спорудження штучної водойми - зовсім нескладний процес роботи при дотриманні відповідних правил. Найвідповідальніший етап - правильний вибір способу гідроізоляції водойм, при нинішньому розмаїтті можливостей. Наші фахівці допоможуть підібрати той чи інший спосіб гідроізоляції і пояснять переваги і недоліки технології, щоб гарантувати тривалу експлуатацію штучної водойми і його надійне використання. Гідроізоляція декоративних ставків,фонтанів.

Гідроізоляція басейнів вартість робіт

На відміну від штучних водойм роботи з гідроізоляції басейну більш складні, сдесь вже потрібен системний підхід, дотримання всіх будівельних норм (обробити всі поверхні, шви, і ін. Елементи). Що в свою чергу забезпечить вам гарантію якості, комфортну і надійну експлуатацію. Використовуємо високоякісні матеріали, консультація, виїзд до об'єкта робіт.


Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.