Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція тераси

Відкриті тераси у вашому будинку, квартирі, офісу - хороше місце для вашого відпочинку, але володіння відкритим майданчиком над приміщенням зобов'язує ретельно проводити комплекс робіт по гідроізоляції підлоги тераси. Однозначно половинчасті заходи по герметизації відкритих терас не приводить до бажаного результату, і прорахунки в порядку робіт дадуть про себе знати після першої зимівлі. Особливо з настанням літа під проливними дощами. На терасі збираються калюжі, а тим часом на стелі і стінах проявляються плями. Зважаючи на конструктивні особливості терас, веранд, відкритих майданчиків що проводяться нами роботам від об'єкту до об'єкту відрізняються. Але основний базовий підхід до роботи залишається незмінним. Це ухил площини тераси для відведення води.

Основні напрями робіт, що проводяться нами, по ремонту терас, лоджій, веранд.

Терміновий ремонт протікаючого перекриття на терасі (у випадку перечекати погодні умови, або дочекатися капітального ремонту) комплексна герметизації підлоги на терасі в новому приміщенні. Підготовка основи підлоги (виведення площини для стоку води) гідроізоляція під плитку на відкритих терасах і лоджіях. Проводим роботи в Києві. Ціна послуги гідроізоляції терас залежить від вартості використовуваного матеріалу. Особлива увага приділяється герметизації примикань стін і підлоги.

приклади наших робіт
Один із прикладів гідроіізоляціі зливів на терасі розміщених над офісними приміщеннями в зимовий період при середній температурі -1 ° / -10 °.
Гідроізоляція тераси .2018р.

Гідроізоляція тераси 2020р.
Гідроізоляція балкона над житловим приміщенням в Києві.

Для гідроізоляції відкритих балконів, веранд, терас важливо провести роботи з гідроізоляції підлоги для захисту і збереження конструкцій від проникнення води. Підібравши правильно матеріал і технологію нанесення гідроізоляції ви істотно збільшите термін служби балкона, тераси, веранди. Проконсультуємо і підберемо технологію нанесення гідроізоляції для вашої конструкції. Вартість послуги визначить наш фахівець виходячи з вимог замовника і стану поверхні вашої конструкції.

приклади наших робіт

Гідроізоляція балкона з застосуванням полімер-цементного складу і фінішним покриттям еластичною мембраною. 2020р.

Гідроізоляція балкона з застосуванням полімер-цементного складу і фінішним покриттям еластичною мембраною. 2018р.

приклади наших робіт

Гідроізоляція технічних вводів комунікацій в фундамент житлового будинку, з пристроєм бентонітових замків, ін'єктування поліурітанового смоли і ремонтом поверхні технічного отвору. 2018 р.

Гідроізоляція примикань тераси і стеклопакетів.2018р.
Один із прикладів гідроіізоляціі зливів на терасах розміщених над офісними приміщеннями в зимовий період при середній температурі -1 ° / -10 °. 2019р.Обмазувальна гідроізоляціяОбмазувальний гідроізоляційний шар влаштовується методом багатошарового нанесення спеціальних гідроізоляційних еластичних складів (бітумних або синтетичних) шарами товщиною від 0.3 см. До 6 см. Даний спосіб переважно використовується для зовнішніх гідроізоляційних робіт (захист фундаменту і цокольних поверхів від грунтових вод). У деяких ситуаціях обмазувальну гідроізоляцію застосовують для захисту приміщень зсередини від проникнення вологи капілярним шляхом, обробки не експлуатованих плоских дахів.

Переваги: ​​Порівняно невисока вартість матеріалів Невисока складність і як наслідок вартість робіт.

Недоліки: Слабка опірність вібрації і різного роду механічного впливу; Слабка морозостійкість (ризик руйнування за рахунок зниження еластичності) Термін експлуатації до 5 років; Вимоглива до стану поверхні і погодних умов (волога, пил, температура ітд); Небезпека загорання при температурі від 120 ° С; При відновленні покриття в наслідок пошкодження і протікання, потрібні додаткові етапи робіт, що підвищує вартість таких робіт в 2 рази.

Висновок: Використання обмазувальної гідроізоляції раціонально в тому випадку, коли можливість протікання вологи незначна або можна обладнати дренаж навколо будівлі і відвести дощову воду від стін і фундаменту.
Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.