Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція підвалу


Гідроізоляція підвалу, як гарантія успішного введення приміщення в експлуатацію.
Підвали і приміщення розташовані нижче рівня землі (цокольні поверхи) настійно рекомендується ізолювати від вологи підлогу, стіну, стелю зсередини, навіть в якості профілактики. Замовники, які хочуть організувати в таких приміщеннях повноцінний магазин, кафе або використовувати під інші цілі, повинні свідомо подбати про гідроізоляцію своїх кімнат від підвищеної вологості, протікання з швів і тріщин, проникнення в приміщення цвілі і грибка, щоб уникнути в подальшому додаткових витрат на ремонт і відновлення інтер'єру від наслідків потрапляння вологи і вогкості (запах, цвіль, калюжі, замокання матеріалів, замикання в електричних ланцюгах).

До подібного роду завдання по гідроізоляції підвальних приміщень необхідно ставитися з усією Увагою і відповідальністю, залучаючи грамотних фахівців у своїй справі, з огляду на специфіку і складність робіт, так як елементи даних приміщень (підлога, стіни, іноді стеля) в переважній більшості випадків знаходяться під землею і стіни їх є продовженням фундаменту і таким чином за рахунок нестабільності грунту, наявності підземних вод, відсутності дренажу (глибинного та поверхневого), дані приміщення схильних відсиріваня, появі тріщин протіканню вологи, і в наслідку руйнування.

причиною даних проблем також може бути перепад температур в холодну пору року, схильна місцевість (можливість скупчення талих і дощових вод), промахи і помилки при будівництві в розрізі ігнорування норм і технологій гідроізоляції підвалів і фундаментів.

Для гідроізоляції підвалів і цокольних поверхів (усунення попадання вологи в конструкції і підземні частини споруд) в більшості випадків найефективнішим і економічно обгрунтованим є застосування комбінованого методу усунення протікань і попадання вологи в конструкції (Внутрішньої гідроізоляції приміщення), в основі якого покладено методи:

1) ін'єктування (нагнітання під високим тиском зсередини приміщення «в основу конструкції» спеціальнихгідро-активних складів (акрилатних гелів, поліуретанових смол і інших складних систем для зупинки надходження вологи всередину матеріалів і конструкцій), спільно з просочують і обмазувальних методом приміняется як базовий метод гідроізоляції підвалів і приміщень на цокольних поверхах, при наявності протікання через міжпанельні, міжблочні конструкційні та деформаційні шви, примикання підлоги до стін  до стелі, заставні, тих ологіческой і монтажні отвори, усадочні і ін. тріщини і т.д. Гідроізоляція даним методом (ін'єкції в матеріал конструкції) може бути дуже ефективна як в варіанті гідроізоляції примикання з різних матеріалів наприклад «бетон-бетон», так і «бетон-метал» , що ставати високо актуальним для ремонту і гідроізоляції площі і місць примикання ізоляції з метала або заставних (анкерних) елементів до конструкцій виконаним з бетону (фундаментними блокам, плитам, перекриттях).

  Важливо! Гідроізоляція підвалів методом ін'єктування повинна виконуватися по всій протяжності гідроізоліруємих швів і тріщин, що тільки може забезпечити їх повну герметичність і припинення можливих додаткових протікання по шляху найменшого опору тиску і натиску вологи ззовні конструкції. Дотримання даної технології, в значній мірі, може обеспечітьдлітельную гарантію (від 5 років) на виконання робіт з гідроізоляції повала і цокольних поверхів робіт і зберегти Нашу репутацію перед Замовником.

2) Штукатурно - пломбуючий метод з використанням полімерцементних складів і бентонітових замків в комплексі з просочують і обмазувальних гідроізоляційних методом також в доповнення до ін'єкційний метод, часто застосовується для ремонту і гідроізоляції

-місць введення і виведення різних інженерних комунікацій через запроектовані технологічні отвори в фундаментах, блоках, плитах перекриттів і стінах підземної частини фундаментів і цокольних приміщень таких як Каналізаційні та водопровідні труби, електричні кабелі та комунікації, розміри вентиляційних короба і канали

- місць Неактивних протікання, відсиріваня і початку руйнування поверхонь стін і підлоги по їх площі, особливо вологих і руйнуються стяжок статі, цегляних і пінобетонних кладок

- як Додатковий до ін'єкційного - підсилює захист від механічних впливів метод в місцях примикань (стіна підлогу або стелю), стабільність (деформаційних) між блочних, міжпанельних і «холодних» швів в бетонних конструкціях.

Гідроізоляційні полімерцементні склади можуть ефективно застосовуватися при гідроізоляції примикання широкого спектра різних матеріалів таких як бетон, метал, пластик, скло, кераміка що дає йому можливість застосовуватися як основним, так і додатковим методом створення гідронепроникних бар'єрів в підвальних приміщеннях, де часто існують досить специфічні умови починаючи від температурних режимів закінчуючи поганою вентиляцією, вологістю і зовнішнім тиском грунтових вод.

 


3)


3)заповнює і блокуює (обклеювальний) метод
- як метод усунення протікання і гідроізоляції деформаційних (температурних) швів та інших рухомих швів, і примикань в підвальних приміщеннях, за рахунок використання спеціальних поліуретанових еластичних гідроізоляційних складів і готових гнучких мембран, бентонітових матеріалів для заповнення такого роду швів і примикань, і блокування надходження вологи в підвальні приміщення через них. іноді обклеюють метод в підвалах так само використовується при гідроізоляції вводів комунікацій, за рахунок застосування готових блокуючих елементів (конструкцій), виготовляються під певну форму і розмір труб або комунікацій.

4) просочувальний (Проникаючий) метод- застосовується для усунення проникнення вогкості в матеріал і крізь матеріал конструкцій як по всій її площі, так і поелементно в місцях незначних протікання, особливо при появі цвілі і грибка на стінах підвалів і приміщень. Часто рекомендується до використання як доповнення до інших методів, що підсилює ефект водонепроникності матеріалів.


Вибір технології гідроізоляції по впливу

Гідроізоляція підвального приміщення зовні

При виборі робіт по захисту стін від вологи в підвальному приміщенні ми надаємо перевагу зовнішньої захисту перед внутрішньої. У будь-якому випадку зовнішня гідроізоляція під багато разів надійніше. Розглянемо. При тиску грунтових вод на стіну, вода притискає гідроізоляцію лише до стіни, це плюс. У випадки проведення робіт зсередини вода тисне крізь тріщини, отвори стіни на вироблену гідроізоляцію. Створюється ефект витискування пробки. Згодом гідроізоляція слабшає, і продавлює в менш слабких місцях. Зовнішня дає можливість провести комплекс захисних заходів, включаючи і монтаж дренажної системи. Наприклад, якщо через складний рельєф, при дощі одна зі стін стикається з землею в нижній точці засипки і утворює приямок. Воді нема куди йти, варіант один, виводити її примусово за допомогою дренажної системи.

Але слід зауважити, що Зовнішня більш витратна, і не завжди прийнятна. Сильний вплив мають погодні умови (Температура, опади і т.д), можливість звільнити (відкопати) фундамент по периметру - доводиться відкидати землю від стіни докопуючи до найнижчої точки фундаменту, проводити роботи з демонтажу вимощення і іноді комунікацій.

Так, виглядають зовнішні роботи масштабно і часто витратне, але результат при дотриманні всіх технічних норм є дуже надійним і довговічним.

Технологія виконання гідроізоляції підвального приміщення зсередини

внутрішні роботи з гідроізоляції підвалів і підвальних (Напівпідвальних) приміщень мають значні плюси, пов'язані меншими масштабами і відповідно термінами виконуваних робіт, відсутністю впливу зовнішніх умов (пора року, дощ сніг, температура і т.д), різні естетичні та територіальні обмеження за рахунок застосування новітніх ефективних технологій гідроізоляції та матеріалів, що дозволяють усувати і попереджати потрапляння вологи в підвальних і напівпідвальні приміщення одним з базових в яких можемо назвати метод інєктування Використання спеціалізованих водовідштовхувальних компонентів і технологій, що застосовуються при внутрішніх роботах по гідроізоляції підвалів і напівпідвалів, дозволяє забезпечити надійну герметизацію приміщення, що в свою чергу розширює можливості використання підвалів і цокольних приміщень, раніше непридатних до використання за рахунок умов вогкості протікання і запахів грибка, від складського приміщення до виробничого і житлового призначення.

Вибір серед даних технологій гідроізоляції підвального приміщень і цокольних поверхів використовуються виключно на основі огляду об'єкта і консультацій з Технолог, враховуючи всі нюанси і вимоги Замовника з попереднім обов'язковим виконанням всього необхідного комплексу основних і підготовчих робіт, а також погодженням з усіма подальшими циклами ремонту приміщення та приведення його до необхідних параметрів.

У своїх роботах ми використовуємо новітні розробки і передові спеціалізовані матеріали таких провідних виробників в сфері гідроізоляції, як:

MinovaCarboTechGmbH (Германія), MC-Bauchemie (Германія), INDEX S.p.A. (Італія), Schomburg(Германія), Vandex (Швейцарія), Sika (Швейцарія) і WIMATEC (Греція), Кімтек (Україна) інші.

вибір якими гідроізоляційними матеріалами вирішувати поставлену задачу багато в чому залежить від обраного технічного рішення, бюджету Замовника і наявних умов для використання тієї або інший технології.То є для кожного конкретного об'єкта Наш Технолог з замовником вибирає найбільш ефективне і прийнятне рішення.послуг за різними методами гідроізоляції підвалів і напівпідвальних приміщень надані в нашому прайсі.


гідроізоляція вікон і підвіконння в напівпідвальному приміщенні.

Для герметичності свого приміщення також ще потрібна якісна гідроізоляція вікон, відкосів вікна, так як монтажна піна під впливом вологи, сонця починає незабаром псуватися і втрачати свої властивості по герметизації.


Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій


При будівництві різного роду споруд, ще на етапі проектування, завжди передбачається заклад всередину конструкції різного роду комунікацій для забезпечення об'єкта електрикою, зв'язком, підведенням опалення, гарячої та холодної води і відведенням каналізації. Дані комунікації (вводи) як правило заводять в фундамент нижче рівня землі через спеціальні технічні отвори і канали, які в обов'язковому порядку повинні бути добре гідроізольовані. При недотриманні норм гідроізоляції вводити при їх закладці і обладнанні, онічасто являються слабкими місцями в гідроізоляції будівель, через які всередину приміщення може надходити волога і навіть утворюватися активні течі, завдаючи значної шкоди ремонту та підвищуючи рівень вологи в приміщеннях, аж до утворення цвілі і затоплення . Відбувається це, як в зв'язку з порушенням (або повною відсутністю) гідроізоляційного шару фундаменту і вводять, так і наслідком високого уровнягрунтових вод, що створюють тиск ззовні при відсутності дренажних систем навколо будівлі.
Існує 2 підходи до гідроізоляції вводів труб, кабелів і вентиляції, які поділяються за стороні впливу на отвір - зовнішня і внутрішня.

Зовнішня гідроізоляція
дозволяє гідроізолювати вводи комунікацій з боку грунту і є простим і надійним способом, що дозволяє вирішити проблему попадання вологи поруч звичних моно методів, а саме штукатурним, обмазувальних або обклеювальна. Дані методики застосовні при зовнішньому підході завдяки непіддатливості зовнішньому тиску води, яка притискає матеріал до основи, сприяючи герметичності. Однак даний спосіб має ряд істотних недоліків, пов'язаних з необхідністю проводити земляні роботи (відкопуючи фундамент), збивати вимощення, порушувати (руйнувати покриття навколо будівлі) і т.д.
Внутрішня гідроізоляція  –
більш технологічно складний спосіб герметизації вводів, що дозволяє проводити роботи зсередини будівлі, не проводячи земляних та демонтажних робіт по периметру будівлі. Для його реалізації використовуються комплексні технології гідроізоляції, що включають в себе ін'єктування, пломбування полімерцементними складами, створення бентонітових запорів, нанесення мембран і т.д. Вибір методики і технології по гідроізоляції Вхідних комунікацій залежить від характеру протікання, стану комунікацій, прорізів і заставних гільз, матеріалу труб і кабелів, їх види і форми.

Кожна методика і технологія обговорюється з Замовником виходячи з наявних на об'єкті умов і реалізується з гарантією не повторення протікання на термін не менше 5 РОКІВ. У своїй роботі ми застосовуємо передові технології і матеріали, що дають найкращі результати по гідроізоляції вводів будь-яких інженерних комунікацій. З орієнтовною вартістю на роботи в Київському регіоні Ви можете ознайомитися в нашому Прайсі, консультації надаємо безоплатні. Чекаємо на Ваші дзвінки, завжди раді допомогти!

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.