Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція паркінгу


В даний час, у великих містах, виходячи з обмежених умов і дорожнечі землі, великого поширення поряд з наземними, отримали підземні паркінги.


Даний вид споруд (підземні паркінги) має безліч своїх плюсів, пов'язаних з можливістю раціонально використовувати землю для забудови, близькість до житла (паркінги під житловими будинками), безпосередня близькість до місць відвідування (ТРЦ, Супермаркети, Офісні центри і т.д.), однак поряд з цими незаперечними зручностями, часто мають і свою проблематику. Дана проблема пов'язана з тим що паркінги розташовуються значно нижче рівня землі (особливо багаторівневі), і часто схильні до дії води і вологи, тобто відсиріванню, протіканню, появі чорної цвілі, іноді як наслідок часткового руйнування матеріалу конструкції що може привести до ситуації, при якій використання підземного паркінгу поєднується з ризиками і дискомфортом.На це може впливати рівень грунтових вод, наявність грамотного дренажу навколо будівлі (як поверхневого, так і глибинного), якість матеріалів і технологій при проведення гідроізоляційних робіт ще на етапі будівництва, порушення міцності конструкції і пошкодження їх матеріалу.Основний проблематикою і відповідно Нашими завданнями по гідроізоляції підземних паркінгів є:

- гідроізоляція міжпанельних або міжблочних швів на стінах і стелях паркінгів.
- гідроізоляція деформаційних або рухомих швів) в підземних паркінгах. - гідроізоляція різних примикань балок, стіни з підлогою, стіни зі стелею.
- гідроізоляція технічних проходів і отворів від заставних опалубок та інших конструкцій.
- гідроізоляція підлоги (поряд з його зміцненням і утепленням) - гідроізоляція входять комунікацій підземного паркінгу (каналізаційні та водопровідні труби, кабелі, вентиляційні короба і ін.)
- гідроізоляція і зміцнення ушкоджень бетонних конструкцій.
- гідроізоляція і ремонт тріщин в конструкціях підземного паркінгу.
- блокування активних протікань з подальшою гідроізоляцією.
- створення дренажних систем для відведення підземних і стічних вод від стін підземного паркінгу.
При вирішенні вищевикладених завдань нашими технологами використовуються наступні методи і технології:
-Ін'екціонная гідроізоляція проблемних зон спеціальнимігідроактівнимі матеріалами, проникаючими через спеціальні отвори (шурпи) в замокати проблемні зони під високим тиском (до 200 атмосфер), і вступаючи в реакцію з вологою, розширюючись, блокуючи як надходження вологи, так і активні течі.
- Штукатурно-пломбір гідроізоляція в основі якої лежить використання полімерцементних матеріалів типу Торкрет і Гідро пломба для зупинки протікань вологи і створення міцного гідроізоляційного шару, що перешкоджає надходженню вологи і зміцнює матеріал конструкції.
- Проникаюча гідроізоляція (просочує) працює за рахунок глибокого проникнення в матеріал (до 15 см) і кристалізації гідроактівні компонентів всередині матеріалу, тим самим перекриваючи канали надходження води і тріщинки товщиною до 0,5 мм.
- обмазувальна-заповнююча гідроізоляція еластичними мастиками і мембранами, стійкими до деформації і зміни положення гідроізолюючих конструкцій і їх елементів відносно один одного. Наприклад, нестабільні тріщини, деформаційні шви і т.д.


Вибір яку технологію гідроізоляції використовувати залежить від кожної конкретної ситуації на основі огляду об'єкта і консультацій з технологом, враховуючи всі нюанси і вимоги замовника з попереднім обов'язковим виконанням всього необхідного комплексу основних і підготовчих робіт, а також узгодженням з усіма подальшими циклами ремонту приміщення та приведення його до необхідних параметрів.

У своїх роботах ми використовуємо новітні розробки і передові спеціалізовані матеріали таких провідних виробників у сфері гідроізоляції, як: MinovaCarboTechGmbH (Німеччина), MC-Bauchemie (Німеччина), INDEX S.p.A. (Італія), Schomburg (Німеччина), Vandex (Швейцарія), Sika (Швейцарія) іWIMATEC (Греція), Кімтек (Україна), Гідрозіт, (Україна) ін.

Вибір гідроізоляційних матеріалів впливає на технологічний процес, терміни і бюджету робіт, специфічні вимоги до їх використання як умови, температура, вологість і т.д. Саме тому, отримавши інформацію по кожному конкретному об'єкту і нагоди, наш Технолог вибирає і погоджує з Замовником найбільш ефективне і прийнятне рішення, яке дає впевненість в ефективному вирішенні проблеми. Ціни на комплекс послуг, що надаються за різними методами гідроізоляції підвалів і напівпідвальних приміщень надані в нашому
прайсе.

Увага!!! Рекомендуєм користуватися ВИКЛЮЧНО послугами професіоналів, так як неякісно проведені роботи з гідроізоляції не тільки ведуть до триваючого надходження вологи і дискомфорту, але і надалі значно збільшать бюджет робіт з гідроізоляції паркінгів за рахунок виправлень і переробок.


Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.