Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу київ
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси Київ
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту
Малярні роботи
  Монтаж гіпсокартона

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція паркінгу


В даний час, у великих містах, виходячи з обмежених умов і дорожнечі землі, великого поширення поряд з наземними, отримали підземні паркінги.


Даний вид споруд (підземні паркінги) має безліч своїх плюсів, пов'язаних з можливістю раціонально використовувати землю для забудови, близькість до житла (паркінги під житловими будинками), безпосередня близькість до місць відвідування (ТРЦ, Супермаркети, Офісні центри і т.д.), однак поряд з цими незаперечними зручностями, часто мають і свою проблематику. Дана проблема пов'язана з тим що паркінги розташовуються значно нижче рівня землі (особливо багаторівневі), і часто схильні до дії води і вологи, тобто відсиріванню, протіканню, появі чорної цвілі, іноді як наслідок часткового руйнування матеріалу конструкції що може привести до ситуації, при якій використання підземного паркінгу поєднується з ризиками і дискомфортом.На це може впливати рівень грунтових вод, наявність грамотного дренажу навколо будівлі (як поверхневого, так і глибинного), якість матеріалів і технологій при проведення гідроізоляційних робіт ще на етапі будівництва, порушення міцності конструкції і пошкодження їх матеріалу.Основний проблематикою і відповідно Нашими завданнями по гідроізоляції підземних паркінгів є:

- гідроізоляція міжпанельних або міжблочних швів на стінах і стелях паркінгів.
- гідроізоляція деформаційних або рухомих швів) в підземних паркінгах. - гідроізоляція різних примикань балок, стіни з підлогою, стіни зі стелею.
- гідроізоляція технічних проходів і отворів від заставних опалубок та інших конструкцій.
- гідроізоляція підлоги (поряд з його зміцненням і утепленням) - гідроізоляція входять комунікацій підземного паркінгу (каналізаційні та водопровідні труби, кабелі, вентиляційні короба і ін.)
- гідроізоляція і зміцнення ушкоджень бетонних конструкцій.
- гідроізоляція і ремонт тріщин в конструкціях підземного паркінгу.
- блокування активних протікань з подальшою гідроізоляцією.
- створення дренажних систем для відведення підземних і стічних вод від стін підземного паркінгу.
При вирішенні вищевикладених завдань нашими технологами використовуються наступні методи і технології:
-Ін'екціонная гідроізоляція проблемних зон спеціальнимігідроактівнимі матеріалами, проникаючими через спеціальні отвори (шурпи) в замокати проблемні зони під високим тиском (до 200 атмосфер), і вступаючи в реакцію з вологою, розширюючись, блокуючи як надходження вологи, так і активні течі.
- Штукатурно-пломбір гідроізоляція в основі якої лежить використання полімерцементних матеріалів типу Торкрет і Гідро пломба для зупинки протікань вологи і створення міцного гідроізоляційного шару, що перешкоджає надходженню вологи і зміцнює матеріал конструкції.
- Проникаюча гідроізоляція (просочує) працює за рахунок глибокого проникнення в матеріал (до 15 см) і кристалізації гідроактівні компонентів всередині матеріалу, тим самим перекриваючи канали надходження води і тріщинки товщиною до 0,5 мм.
- обмазувальна-заповнююча гідроізоляція еластичними мастиками і мембранами, стійкими до деформації і зміни положення гідроізолюючих конструкцій і їх елементів відносно один одного. Наприклад, нестабільні тріщини, деформаційні шви і т.д.


Вибір яку технологію гідроізоляції використовувати залежить від кожної конкретної ситуації на основі огляду об'єкта і консультацій з технологом, враховуючи всі нюанси і вимоги замовника з попереднім обов'язковим виконанням всього необхідного комплексу основних і підготовчих робіт, а також узгодженням з усіма подальшими циклами ремонту приміщення та приведення його до необхідних параметрів.

У своїх роботах ми використовуємо новітні розробки і передові спеціалізовані матеріали таких провідних виробників у сфері гідроізоляції, як: MinovaCarboTechGmbH (Німеччина), MC-Bauchemie (Німеччина), INDEX S.p.A. (Італія), Schomburg (Німеччина), Vandex (Швейцарія), Sika (Швейцарія) іWIMATEC (Греція), Кімтек (Україна), Гідрозіт, (Україна) ін.

Вибір гідроізоляційних матеріалів впливає на технологічний процес, терміни і бюджету робіт, специфічні вимоги до їх використання як умови, температура, вологість і т.д. Саме тому, отримавши інформацію по кожному конкретному об'єкту і нагоди, наш Технолог вибирає і погоджує з Замовником найбільш ефективне і прийнятне рішення, яке дає впевненість в ефективному вирішенні проблеми. Ціни на комплекс послуг, що надаються за різними методами гідроізоляції підвалів і напівпідвальних приміщень надані в нашому
прайсе.

Увага!!! Рекомендуєм користуватися ВИКЛЮЧНО послугами професіоналів, так як неякісно проведені роботи з гідроізоляції не тільки ведуть до триваючого надходження вологи і дискомфорту, але і надалі значно збільшать бюджет робіт з гідроізоляції паркінгів за рахунок виправлень і переробок.


Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.