Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху гаража
  гідроізоляція цоколя
  гідроізоляція комунікацій
  Гідроізоляція ваної
  Гідрозіоляція технічного колодязя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція квартири

Гідроізоляція квартири


Гідроізоляція тріщин.

Незважаючи на науково технічний прогрес і вдосконалення технологій будівництва і матеріалів, ми продовжуємо стикатися з проблемами руйнування несучих конструкцій і стін будівель. Причинами найчастіше є помилки проектування, будівництва або використання будівель в Києві. Перші ознаки проявляються як правило в появі тріщин на фундаменті і / або стінах споруд. Надалі через що з'явилися тріщини і щілини починає проникати волога, яка не тільки викликає дискомфорт в приміщеннях, а й у багато разів прискорює процес корозії і руйнування конструкцій будівлі. Актуальність вирішення проблеми ремонту тріщин і усунення протікання вологи крізь різні щілини велика і вимагає спеціальної технології і матеріалів. При ремонті і гідроізоляції тріщин, щілин і швів слід враховувати багато факторів, таких як характер тріщин, причину появи, розміри і глибину, матеріал конструкції, розташування щодо грунту і т.д. Вся ця інформація є важливою для прийняття рішення з вибору технології герметизації і ремонту тріщин, а також для вибору матеріалів, які дадуть можливість гарантувати усунення протікання води в приміщення або попадання вологи крізь щілини або шви. Рішення будуватися на зміцненні основи конструкції, заповненні тріщин і швів спеціальними гідроізоляційними складами і матеріалами (підібраними під конкретну ситуацію) і покриття гідроізоляційної мембраною для гарантії. Наші фахівці оперативно виїдуть на об'єкт, підберуть технологію і матеріали для якісного вирішення по гідроізоляції тріщин і швів, На всі наші роботи по усуненню протікання вологи і гідроізоляції тріщин і щілин ми даємо гарантію. Ціна послуги герметизації швів залежить від вартості матеріалу.

Гідроізоляція деформаційних швів плит перекриттів.

Для проведення якісних гідроізоляційних робіт з герметизації деформаційних швів і вибору потрібного матеріалу, спочатку важливо відзначити які деформаційні шви бувають: осадові, антисейсмічні, температурні. Вибір технології допоможе Вам вибрати матеріал, який прослужить хорошою гидрозащитой в кожному випадку і гарантує надійне рішення по ремонту та усуненню протікання з деформаційних швів. Процедура ремонту і гідроізоляції деформаційних швів складається з декількох етапів, що вимагають високої компетенції технолога та якості матеріалів. Якщо у Вас виникла проблема з протікання вологи через деформаційні шви, ми допоможемо Вам вирішити їх. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну консультацію і виконання робіт з 100% гарантією якості.

Гідроізоляція міжпанельних швів, стиків бетонних плит


Герметизація міжпанельних шва. Київ. Щоб запобігти небажаним наслідкам при усадки панельних конструкцій, для цього знадобляться роботи з гідроізоляції. Щоб уникнути проникнення холоду, пилу і вологи через міжпанельні шви, проводиться їх ретельна герметизація, запросивши фахівців знають толк в ремонті і герметизації різних складнощів міжпанельних швів. Наші майстри ретельно опрацюють і повністю ізолюють ваше приміщення (квартиру, офіс ...) від впливу погоди. Герметизація міжпанельних швів дасть можливість збільшити температуру в приміщенні на кілька градусів і позбавлять вас від небажаних протягів, вогкості, цвілі і грибка по кутах. Проведення робіт з гідроізоляції міжпанельних швів виконаємо в найкоротші терміни з гарантією якості на надані послуги.У більшості випадків замовники звертаються з питанням гідроізоляції квартири останнього поверху багатоповерхового будинку. Дахи ЖЕКівські, вони ясна річ течуть. Шляхи вирішення. Гідроізоляція даху над стелею квартири. Якщо погодні умови, безліч будівельних конструкцій ускладнюють доступ до даху, ми проводимо роботи зсередини. Основні місця протікання стики між плитами перекриттів, або стик між стіною і стелею. У цих випадках застосовуємо добре зарекомендував себе метод ін'єкційної гідроізоляції. Проникненню вологи схильні і шви стін панельного будинку. У більшості випадків роботи з гідроізоляції стін зовні утруднені і переходять в розряд висотних робіт. В даному випадку роботи практичніше проводити зсередини. r>

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.