Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху гаража
  гідроізоляція цоколя
  гідроізоляція комунікацій
  Гідроізоляція ваної
  Гідрозіоляція технічного колодязя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


гідроізоляція комунікацій


Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій
При будівництві різного роду споруд, ще на етапі проектування, завжди передбачається заклад всередину конструкції різного роду комунікацій для забезпечення об'єкта електрикою, зв'язком, підведенням опалення, гарячої та холодної води і відведенням каналізації. Дані комунікації (вводи) як правило заводять в фундамент нижче рівня землі через спеціальні технічні отвори і канали, які в обов'язковому порядку повинні бути добре гідроізольовані. При недотриманні норм гідроізоляції вводити при їх закладці і обладнанні, онічасто являються слабкими місцями в гідроізоляції будівель, через які всередину приміщення може надходити волога і навіть утворюватися активні течі, завдаючи значної шкоди ремонту та підвищуючи рівень вологи в приміщеннях, аж до утворення цвілі і затоплення . Відбувається це, як в зв'язку з порушенням (або повною відсутністю) гідроізоляційного шару фундаменту і вводять, так і наслідком високого уровнягрунтових вод, що створюють тиск ззовні при відсутності дренажних систем навколо будівлі.

Існує 2 підходи до гідроізоляції вводів труб, кабелів і вентиляції, які поділяються за стороні впливу на отвір - зовнішня і внутрішня.

Зовнішня гідроізоляція дозволяє гідроізолювати вводи комунікацій з боку грунту і є простим і надійним способом, що дозволяє вирішити проблему попадання вологи поруч звичних моно методів, а саме штукатурним, обмазувальних або обклеювальна. Дані методики застосовні при зовнішньому підході завдяки непіддатливості зовнішньому тиску води, яка притискає матеріал до основи, сприяючи герметичності. Однак даний спосіб має ряд істотних недоліків, пов'язаних з необхідністю проводити земляні роботи (відкопуючи фундамент), збивати вимощення, порушувати (руйнувати покриття навколо будівлі) і т.д.Внутрішня гідроізоляція -
більш технологічно складний спосіб герметизації вводів, що дозволяє проводити роботи зсередини будівлі, не проводячи земляних та демонтажних робіт по периметру будівлі. Для його реалізації використовуються комплексні технології гідроізоляції, що включають в себе ін'єктування, пломбування полімерцементними складами, створення бентонітових запорів, нанесення мембран і т.д. Вибір методики і технології по гідроізоляції Вхідних комунікацій залежить від характеру протікання, стану комунікацій, прорізів і заставних гільз, матеріалу труб і кабелів, їх види і форми.Кожна методика і технологія обговорюється з Замовником виходячи з наявних на об'єкті умов і реалізується з гарантією не повторення протікання на термін не менше 5 РОКІВ. У своїй роботі ми застосовуємо передові технології і матеріали, що дають найкращі результати по гідроізоляції вводів будь-яких інженерних комунікацій. З орієнтовною вартістю на роботи в Київському регіоні Ви можете ознайомитися в нашому Прайсі, консультації надаємо безоплатні. Чекаємо на Ваші дзвінки, завжди раді допомогти!

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.