Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроизоляція фундамента ціна


Фахівці Нашої компанії мають великий досвід застосування різноманітних технологій по влаштуванню гідроізоляції фундаментів і цокольних поверхів, що дає нам можливість підбирати індивідуальні рішення для кожної окремої ситуації, гарантуючи результат на тривалий термін. Якість робіт, оперативність і прийнятні ціни наші сильні сторони. Вартість робіт залежить від ціни використовуваних матеріалів. Консультація. Виїзд фахівця до місця робіт.Гідроізоляція монолітних фундаментів ціна роботи


Якісна гідроізоляція монолітних фундаментів в Києві дозволяє вирішити багато питань, пов'язаних зі збереженням комфорту в житлових приміщеннях будівлі. Підвищена вологість, грибок, специфічні вологі плями на підлозі і стінах здуття паркету або ламінату, все це ознаки попадання вологи в житлові приміщення, і як правило часто причиною є погана гідроізоляція фундаменту. Монолітні фундаменти менш ніж інші (блокові або кам'яні фундаменти) схильні до проблеми проходження вологи за рахунок монолітності, однак і тут є слабкі місця, (холодні шви, примикання з підлогою або перекриттям, заставні) дозволяють волозі проникати всередину і створювати дискомфорт і проблеми сирих стін, підлог і появою грибка. Технологія гідроізоляції монолітних фундаментів в Києві на увазі зовнішні роботи з нанесення або закріпленню гідроізоляційного шару між грунтом і фундаментом, пристрій дренажу для відводу грунтових вод від монолітного фундаменту, розшивку всіх швів стиків і примикань, спеціальну обробку і заповнення гідроізоляційними матеріалами, що забезпечують зупинку проникнення вологи через монолітні конструкції фундаменту в приміщення. Невчасний ремонт і гідроізоляція монолітних фундаментів може привести до ослаблення і руйнування конструкції через корозію несучих металевих армуючих елементів в залізобетонних конструкціях. Наші фахівці зможуть індивідуально і оперативно підібрати технологію і матеріали, для влаштування гідроізоляції монолітних конструкцій Вашого фундаменту і гарантувати сухість і комфорт на довгий час в Вашому Домі. Вартість робіт з гідроізоляції монолітного фундаменту в Києві залежить від ціни використовуваного матеріалу.

Влаштування глибинної та поверхневої дренажної системи


Монтаж дренажної системи потрібен для відведення надлишків вологи і збереження фундаменту від руйнування. Найкраще це запросити фахівця, який визначить, відповідний спосіб монтажу і підбире відповідний матеріал. Правильно обладнана дренажна система прослужить вам довгі роки.

Обклеювальна гідроізоляціяОбклеювальна гідроізоляція влаштовується за методом наклеювання до ремонтованої поверхні спеціальних гідроізоляційних матеріалів в рулонах, таких як руберойд, толь, резінобітумного покриття, пергаміни, полімеризовані гідроізоляційні мембрани на базі спеціальних стеклотканей і поліестерів. Даний вид гідроізоляції в певних випадках рекомендується укладати в декілька шарів від 2 до 5 з поперечним перекриттям. Основне призначення: Застосовується виключно при зовнішньої гідроізоляції (Протівонапорная). Рулонні гідроізоляційні матеріали можливо використовувати як для вертикальних поверхонь, наприклад, стін фундаментів, так і до горизонтальних площинах - поверхням плоских дахів або терас. На сьогоднішній день широке застосування отримують обклеювальна гідроізоляційні матеріали з полімерними добавками, які більш довговічні менш схильні до утворення цвілі, розкладання і гниття, на відміну від руберойдів, в основі яких знаходитися картон.Переваги: ​​Невимогливість до матеріалів для покриття (можлива обладнати на бетоні, металі, дереві, старих рулонних покриттях, плоскому шифер, асфальтобетонах). Стійкість до вологи, агресивних середовищ і нежорстких механічній дії Порівняно невисока ціна матеріалів і робіт. Недоліки: Висока вимогливість до стану поверхні нанесення, на предмет нерівностей висотою не більше 2 мм. Вимогливість до якості (технології) приклеювання, укладання на площині і якості нахлеста або зварних швів. Вимогливість до погодних умов і сезонності (клеїтися до + 5 ° С і виключно на суху поверхню) Невисока стійкість до впливу механічних навантажень і проколів, вимагаючи додаткового захисту поверхні. Складність укладання при наявності рельєфних підстав і обходів комунікацій за рахунок необхідної багатошаровості Висновок: З огляду на всі плюси і мінуси, даний спосіб активно застосовується для влаштування нескладної гідроізоляції фундаментів і покрівель, проте для підвищення надійності обклеювальний метод рекомендується комбінувати з іншими видами влаштування гідроізоляції.

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.