Головна    Матеріали    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу київ
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси Київ
  Гідроізоляція фасаду будинку
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту
Малярні роботи
  Монтаж гіпсокартона

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція фасаду будинку

Гідроізоляція стін

Гідроізоляція питних колодязів

Гідроізоляція квартири


Гідроізоляція зовнішніх стін і фасадів від фндамента - важливий фактор збереження і довговічності будівель. Гідроізоляція допоможе зберегти водонепроникність фундаменту конструкцій. Роботи з гідроізоляції виконуються нами в Києві з урахуванням всіх особливостей будинку і дотриманням технології застосування.
Чекаємо на Ваші дзвінки, завжди раді допомогти!

гідроізоляція вікон і підвіконння

Для герметичності свого приміщення також ще потрібна якісна гідроізоляція вікон, відкосів вікна, так як монтажна піна під впливом вологи, сонця починає незабаром псуватися і втрачати свої властивості по герметизації.


Місць проникнення води в приміщення приватного будинку при неправильному дотриманні будівельних норм надзвичайно багато, і залежить від конструктивних особливостей будинку. Відкриті тераси, підвальні приміщення особливо схильні як влітку при зливі, і взимку при відлиги. Напрацьовані нами технології дозволяють нам проводити гідроізоляційні роботи як зовні, так і зсередини. Спочатку ми розглядаємо проведення робіт зовні, що в свою чергу збільшує термін експлуатації споруди. Але якщо через погодні умови, складного доступу до місця проведення робіт зовні обмежена, ми проведемо роботи зсередини.
Ціна гідроізоляції залежить від вартості матеріала.
Гідрофобізація стін фасаду - це захист стін і конструкцій від негативного впливу вологи, створюючи водовідштовхувальний ефект, при цьому зберігаючи властивість парообмен («дихають»). До такої роботи слід залучати фахівців, так як її можливо проводити різними способами. Запропонуємо найбільш підходящий спосіб з урахуванням характеристик поверхні предпологаемого об'єкта роботи. Виїзд до об'єкта, консультація. Гарантія якості і надійності.
Реставрація лицьової цегельної кладки.2018р.
Гідрофобізація бетонуНа сьогоднішній день сучасні технології створили високоякісні будматеріали, які допомагають зробити конструкції набагато довговічніші в експлуатації. Одне з таких - це засіб для гідрофобізації бетону. З його допомогою поліпшується міцність і експлуатаційні характеристики бетону. Це грунтовно знижує руйнування матеріалу, перешкоджає корозії, конструкція набуває водовідштовхувальну властивість. Ще один плюс - це на такі стіни не завдаючи різнокольорові графіті, якими псують зовнішній вигляд будівлі. Підібрати типи гидрофобизаторов допоможуть наші фахівці, враховуючи ваш об'єкт роботи, оскільки різні види засобів призначені конкретної будівельної задачі. Тому в гідрофобізації бетону так важливо, щоб був правильно підібраний тип гидрофобного складу до оброблюваної поверхні. Консультація, виїзд до об'єкта робіт. Гарантія якості!


Гідрофобізація лицьовой цегляної кладки.2018р.

Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.