Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція даху
  гідроізоляція цоколя
  гідроізоляція комунікацій
  Гідроізоляція ваної
  Гідрозіоляція колодязя
  Гідроізоляція водостічної воронки
Способи і Технології гідроізоляції
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


гідроізоляція цоколя


При протіканні зовнішньої гідроізоляції, цокольного поверху від грунтової води З усіх можливих способів захисту підвального приміщення найнадійнішим способом відсікання вологи є зовнішня захист. При тиску води на стіни підвалу немає негативного тиску. Вода притискає гідроізоляцію до зовнішніх стін підвалу. У випадки внутрішньої гідроізоляції приміщення вода проходячи крізь стіни, видавлює покладену гідроізоляцію від стіни. Тиск води виникає в разі великого скупчення води після атмосферних опадів, підняття ґрунтових вод навесні, при розширенні води в холодну пору року. При кожній відлиги вода проникаючи вглиб стіни крізь щілини при замерзанні розширюється, що посилює захист зовнішньої гідроізоляції. Підвальні приміщення будь-якого будинку є природним продовженням корисної площі, де добре вписуються в приватному будинку винні погреби, сауни, більярдні. Підвальні приміщення в будинках з комерційним напрямком використовуються аж від складу до ресторанів. При такому позитивному на перший погляд використання приміщень, криється потенційна небезпека проходу води всередину будівлі. До ризику потрапляння вологи особливо схильні до ранньої весни при таненні снігу і льоду. І восени при затяжних дощах.

Проблематичні зони Перебіг вологи крізь холодний шов Проникнення вологи крізь холодний шов примикання стін і стелі Перебіг вологи крізь отвори штанг опалубки при монолітної заливки бетону. Проникнення вологи між стіна-труба введення каналізації, електрокабеля. Пол-свердловин, труб комунікацій. Перебіг крізь тріщини деформаційні, стіни, підлогу. Капілярний підняття вологи знизу вгору по стіні


Способи усунення Герметизація холодного шва шляхом накладення, на додаток інектірованіе шва. Герметизація шва примикання стіна-стеля, стіна-підлога з використанням методу інектірованія. Герметизація отвору від стяжки опалубки спеціальним гідроізолюючим складом. Герметизація простору між стіна-труба, шляхом монтажу бентонітової шнура. Нанесення мембрани. Нанесення гидроизолирующего складу вглиб шва. Відсікання вологи шляхом методу інектірованія. Що ми рекомендуємо При наявності активного проникнення води задіяти спосіб ін'єкційної гідроізоляції. Провести на додаток точкову герметизацію проблемних місць рухомих швів, холодного шва елементів конструкції, точок входження інженерних комунікацій. Спосіб поетапного усунення протікання в стику холодного шва. Зупинка течі ін'єктування, акриловими смолами. в спочатку просвердлені отвори. Розгортання шва і налагодження в нього розширюється гелю, Нанесення гнучкого розширюється складу на підлогу.

Можливі прояви вогкості в напівпідвальному приміщенні при роботі з мастиками У застосуванні бітумних мастик на поверхню наноситься суцільним шаром, що дає візуальний ефект для заказника. Стіни, підлога, покриті в чорній колір. Закладені всі шви, отвори, щілини. В такому випадку заказник бачить красиву картинку, в упевненості про довготривале використання підвалу. Але через певний час вода знаходить слабкі місця, і проходить крізь ізоляцію. У чому причина невідповідності даної технології в ремонті мокрих підвалів? Причина полягає в тому що бітумні мастики наносяться за технологією на сухі поверхності.Другімі словами мастики можливо наносити на внешнии стіни будівлі в комплексі з геомембрану. При зимовому періоді відбувається промерзання землі в глибину на рівень 1.0м-1.5м. У підвалі завжди буде температура позитивна. При зустрічі зовнішньої і внутрішньої температури в підвалі створюється точка роси.Гідроізоляція підвалу зовні

Захист підвального приміщення від згубного впливу води створюється комплексом заходів орієнтованих на будівництво довгострокового захисту, і на відсікання грунтової води від стін підземного паркінгу, цокольного поверху, де присутня підвал. Конструкція гідрозахисту складається з комплексу заходів. Створення дренажної системи для перенаправлення стічних вод від зовнішніх стін приміщення. Лівневочная система, створення вимощення по периметру приміщення, для відведення атмосферних опадів. Гідроізоляція стін і фундаменту з боку вулиці Розглянемо методи і матеріали застосовуються в роботі. Вони складаються з трьох видів гідроізоляції. Низьконапірна високонапірна проникаюча.
Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.