Головна    Про нас    Контакти    Пошук    Прайс    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляція підвалу
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроизоляція фундамента ціна
Гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
Гарантія
Заказ
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Гідроізоляція


Місць проникнення води в приміщення приватного будинку при неправильному дотриманні будівельних норм надзвичайно багато, і залежить від конструктивних особливостей будинку. Відкриті тераси, підвальні приміщення особливо схильні як влітку при зливі, і взимку при відлиги.

гідроізоляція цоколя

При протіканні зовнішньої гідроізоляції, цокольного поверху від грунтової води З усіх можливих способів захисту підвального приміщення найнадійнішим способом відсікання вологи є зовнішня захист. При тиску води на стіни підвалу немає негативного тиску. Вода притискає гідроізоляцію до зовнішніх стін підвалу. У випадки внутрішньої гідроізоляції приміщення вода проходячи крізь стіни, видавлює покладену гідроізоляцію від стіни. Тиск води виникає в разі великого скупчення води після атмосферних опадів, підняття ґрунтових вод навесні, при розширенні води в холодну пору року. При кожній відлиги вода проникаючи вглиб стіни крізь щілини при замерзанні розширюється, що посилює захист зовнішньої гідроізоляції. Підвальні приміщення будь-якого будинку є природним продовженням корисної площі, де добре вписуються в приватному будинку винні погреби, сауни, більярдні. Підвальні приміщення в будинках з комерційним напрямком використовуються аж від складу до ресторанів. При такому позитивному на перший погляд використання приміщень, криється потенційна небезпека проходу води всередину будівлі. До ризику потрапляння вологи особливо схильні до ранньої весни при таненні снігу і льоду. І восени при затяжних дощах.
Проблематичні зони. Перебіг вологи крізь холодний шов Проникнення вологи крізь холодний шов примикання стін і стелі Перебіг вологи крізь отвори штанг опалубки при монолітної заливки бетону. Проникнення вологи між стіна-труба введення каналізації, електрокабеля. Пол-свердловин, труб комунікацій. Перебіг крізь тріщини деформаційні, стіни, підлогу. Капілярний підняття вологи знизу вгору по стіні


Способи усунення. Герметизація холодного шва шляхом накладення, на додаток інектірованіе шва. Герметизація шва примикання стіна-стеля, стіна-підлога з використанням методу інектірованія. Герметизація отвору від стяжки опалубки спеціальним гідроізолюючим складом. Герметизація простору між стіна-труба, шляхом монтажу бентонітової шнура. Нанесення мембрани. Нанесення гидроизолирующего складу вглиб шва. Відсікання вологи шляхом методу інектірованія. Що ми рекомендуємо При наявності активного проникнення води задіяти спосіб ін'єкційної гідроізоляції. Провести на додаток точкову герметизацію проблемних місць рухомих швів, холодного шва елементів конструкції, точок входження інженерних комунікацій. Спосіб поетапного усунення протікання в стику холодного шва. Зупинка течі ін'єктування, акриловими смолами. в спочатку просвердлені отвори. Розгортання шва і налагодження в нього розширюється гелю, Нанесення гнучкого розширюється складу на підлогу.

Можливі прояви вогкості в напівпідвальному приміщенні при роботі з мастиками У застосуванні бітумних мастик на поверхню наноситься суцільним шаром, що дає візуальний ефект для заказника. Стіни, підлога, покриті в чорній колір. Закладені всі шви, отвори, щілини. В такому випадку заказник бачить красиву картинку, в упевненості про довготривале використання підвалу. Але через певний час вода знаходить слабкі місця, і проходить крізь ізоляцію. У чому причина невідповідності даної технології в ремонті мокрих підвалів? Причина полягає в тому що бітумні мастики наносяться за технологією на сухі поверхності.Другімі словами мастики можливо наносити на внешнии стіни будівлі в комплексі з геомембрану. При зимовому періоді відбувається промерзання землі в глибину на рівень 1.0м-1.5м. У підвалі завжди буде температура позитивна. При зустрічі зовнішньої і внутрішньої температури в підвалі створюється точка роси.

Гідроізоляція цоколя зовні.

Захист підвального приміщення від згубного впливу води створюється комплексом заходів орієнтованих на будівництво довгострокового захисту, і на відсікання грунтової води від стін підземного паркінгу, цокольного поверху, де присутня підвал. Конструкція гідрозахисту складається з комплексу заходів. Створення дренажної системи для перенаправлення стічних вод від зовнішніх стін приміщення. Лівневочная система, створення вимощення по периметру приміщення, для відведення атмосферних опадів. Гідроізоляція стін і фундаменту з боку вулиці Розглянемо методи і матеріали застосовуються в роботі. Вони складаються з трьох видів гідроізоляції. Низьконапірна високонапірна проникаюча.
Гідроізоляція зовнішніх стін і фасадів від фндамента - важливий фактор збереження і довговічності будівель. Гідроізоляція допоможе зберегти водонепроникність фундаменту конструкцій. Роботи з гідроізоляції виконуються нами в Києві з урахуванням всіх особливостей будинку і дотриманням технології застосування.

Чекаємо на Ваші дзвінки, завжди раді допомогти! Будь-яку гідроізоляцію ніхто не здійснить краще ніж професіонали, які спеціалізуються в цьому питанні. Існують різні види гідроізоляції і вони розрізняються місцем застосування, призначенням і матеріалами. Тому потрібно захистити і приміщення і матеріал конструкції, ніж тільки одне приміщення. Проконсультуємо і підберемо надійний спосіб і технологію гідроізоляції.гідроізоляція стін з каменю

Камінь-красивий і надійний матеріал, що дозволяє передати дому свій природний шарм і служити особливим елементом в дизайні всього дома. Проте кам'яна кладка і \ або кам'яні стіни досить часто піддаються протыканням вологи і служать причиною проникнення вологи в приміщення через велику кількість швів і порожнин в кладці між ними. Гідроізоляція кам'яних стін дозволяє не тільки зупинити проникнення вологи через шви між каменями, знизити вологість у приміщенні і зробити комфортним перебування в ньому, а й зберегти неповторний і індивідуальний дизайн кам'яної кладки стіни. Чи не приділяючи достатньої уваги гідроізоляції стін з каменю, можуть початися неприємні наслідки: руйнування обробки, поява тріщин, деформація стін і відповідно зниження терміну експлуатації будівлі. Пропонуємо захист Вашого будинку від безлічі проблем пов'язаних з гідроізоляцією стін з каменю, якісно, ​​в строк і з гарантією на довгий час. Послуги гідроізоляції проведемо по Києву і області.
їГідроізоляція стін з піноблоку


Для стін з піноблоку, або газобетону необхідна своєчасна гідроізоляція, адже цей матеріал дуже крихкий і нестійкий. Причиною його швидкого руйнування легко може стати волога проникає із зовні через численні пори, тріщини і шви. Іноді причиною появи вологи на ПІНОБЛОЧНИХ стінах є недостатнє утеплення фасаду, внаслідок чого точка роси опиняється на внутрішній стороні стіни і як наслідок викликає вогкість і грибок. Несвоєчасна гідроізоляція стін з піноблоків або газобетону веде до утворення вогкості в приміщеннях, ослаблення стін, руйнування конструкцій і в перспективі великих фінансових втрат пов'язаних з ремонтом. Існуючі технології дозволяють не тільки виявити причини і зупинити проникнення вологи, а й значно посилити стіни з піноблоків або конструкції з газобетону. Гідроізоляція - це гарантований захист від передчасних руйнувань, заставу довговічності, затишку, теплої атмосфери. Наші фахівці визначать вразливі для проникнення вологи місця і проведуть гідроізоляційні роботи на вищому рівні. Гарантія на наші роботи, доступні ціни, оперативність по Києву і області - наші сильні сторони.

Гідроізоляція бетонних стін

Послуга гідроізоляція бетонних стін в Києві часто пов'язана з наявністю в них негерметичних швів, дефектів і тріщин, які є основними причинами проникнення вологи. Протікання вологи через бетонні стіни і перекриття не тільки створює масу проблем пов'язаних з вогкістю і калюжами, а й ризиками для цілісності залізобетонних стін і конструкцій в цілому. Якщо вчасно не облаштувати якісну гідроізоляцію залізобетонних стін і конструкцій, надалі їм може знадобитися серйозний ремонт і посилення, так як вода руйнує корозією армирующие металеві елементи залізобетонних стін, роблячи їх менш міцними. Гідроізоляція бетонних стін в Києві пов'язана з герметизацією деформаційних швів, стиків і примикань стін з бетонним перекриттям і з підлогою, закладених отворів, а так само іноді з гідроізоляцією холодних швів. Технології, що дозволяють гарантувати якісну гідроізоляцію бетонних стін і залізобетонних конструкцій в загальному визначаються після огляду і виявлення причини протікання, і часто зводяться до ін'єкційним, для більшої надійності. Наша компанія має великий досвід якісної гідроізоляції бетонних стін і залізобетонних конструкцій, ми допоможемо Вам оперативно і якісно вирішити проблеми герметизації і гідроізоляції бетонних і залізобетонних стін в Києві. Вартість послуги гідроізоляції бетонних стіни залежить від вартості використовуваних матеріалів.

Гідроізоляція цегляних стін

Цегляні стіни - красивий і надійний елемент Вашого будинку вимагають до себе особливої ​​уваги якщо мова пішла про проблеми гідроізоляції, адже сама цегла - це пористий матеріал і у вологих умовах він насичується вологою і тоді руйнується його структура. Гідроізоляція цегляних стін пов'язана з тріщинами в них, щілинах і порах між цеглинами, різного роду приляганнях цегляної кладки і стін, які часто дуже схильні до протікання через не монолітності матеріалу. Технологічно гідроізоляція цегляних стін вимагає спеціальних навичок і знань як для визначення місць і причин протікання, так і у виборі способу її усунення. багато в захисті, так як під впливом різних зовнішніх факторів поступово руйнуються і начинаються проблеми в приміщеннях. Проведемо якісні роботи з гідроізоляції цегляних стін сучасними матеріалами, які забезпечать гідроізоляцію і захист конструкцій з цегли, оперативно, якісно і з гарантією в Києві і області.
Гідроізоляція тріщин.

Незважаючи на науково технічний прогрес і вдосконалення технологій будівництва і матеріалів, ми продовжуємо стикатися з проблемами руйнування несучих конструкцій і стін будівель. Причинами найчастіше є помилки проектування, будівництва або використання будівель в Києві. Перші ознаки проявляються як правило в появі тріщин на фундаменті і / або стінах споруд. Надалі через що з'явилися тріщини і щілини починає проникати волога, яка не тільки викликає дискомфорт в приміщеннях, а й у багато разів прискорює процес корозії і руйнування конструкцій будівлі. Актуальність вирішення проблеми ремонту тріщин і усунення протікання вологи крізь різні щілини велика і вимагає спеціальної технології і матеріалів. При ремонті і гідроізоляції тріщин, щілин і швів слід враховувати багато факторів, таких як характер тріщин, причину появи, розміри і глибину, матеріал конструкції, розташування щодо грунту і т.д. Вся ця інформація є важливою для прийняття рішення з вибору технології герметизації і ремонту тріщин, а також для вибору матеріалів, які дадуть можливість гарантувати усунення протікання води в приміщення або попадання вологи крізь щілини або шви. Рішення будуватися на зміцненні основи конструкції, заповненні тріщин і швів спеціальними гідроізоляційними складами і матеріалами (підібраними під конкретну ситуацію) і покриття гідроізоляційної мембраною для гарантії. Наші фахівці оперативно виїдуть на об'єкт, підберуть технологію і матеріали для якісного вирішення по гідроізоляції тріщин і швів, На всі наші роботи по усуненню протікання вологи і гідроізоляції тріщин і щілин ми даємо гарантію. Ціна послуги герметизації швів залежить від вартості матеріалу.

Гідроізоляція деформаційних швів плит перекриттів.

Для проведення якісних гідроізоляційних робіт з герметизації деформаційних швів і вибору потрібного матеріалу, спочатку важливо відзначити які деформаційні шви бувають: осадові, антисейсмічні, температурні. Вибір технології допоможе Вам вибрати матеріал, який прослужить хорошою гидрозащитой в кожному випадку і гарантує надійне рішення по ремонту та усуненню протікання з деформаційних швів. Процедура ремонту і гідроізоляції деформаційних швів складається з декількох етапів, що вимагають високої компетенції технолога та якості матеріалів. Якщо у Вас виникла проблема з протікання вологи через деформаційні шви, ми допоможемо Вам вирішити їх. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну консультацію і виконання робіт з 100% гарантією якості.

Нами напрацьовані основні напрямки обробки душових приміщень.

Мінімальна герметизація.
Ділянки особливої ​​уваги. Пол і смуга стіни примикає до підлоги висотою в 20 см.

Середня герметизація.
Пол, частина стіни поблизу розташування сантехніки, місць з'єднання труб.

Максимальна герметизація.
Весь підлогу і всі стіни.

Кожен вид гідроізоляції залежить від багатьох факторів і інтенсивності експлуатації. Оптимальний варіант гідроізоляції зазвичай підбираємо індивідуально, враховуючи особливості планування душовою, до передбачуваних навантажень Кожен етап проведення робіт, проводиться під наглядом досвідченого технолога, що в свою чергу запобігає проникненню води, грибка і цвілі.
Гідроізоляція ванної кімнати

У роботі з гідроізоляції враховуємо багаторічний досвід кращих виробників гідроізоляційних матеріалів в Європі. Кожен етап проведення робіт, проводиться під наглядом досвідченого технолога, що в свою чергу запобігає проникненню води, грибка і цвілі.
Гідроізоляція душевої кімнати

Гідроізоляція в душових проводиться в тому випадку, якщо ви замість піддону будете робити подіум, також потрібна і для ванних, пралень, вологих приміщеннях комерційного використання. Ця тема важлива і вимагає відповідального ставлення до кожного етапу робіт, так як в цих приміщеннях підлогу і стіни схильні до контакту з водою. Консультація фахівця, виїзд до місця об'єкта. Гарантія виконаних робіт.Гідроізоляція туалету
Новости

Контакты


тел. 067 633 12 33
e-mail:whaterproof@ukr.net

м. Київ
.