Головна    Матеріали    Про нас    Наші роботи    Контакти    Пошук    ONLINE ЗАЯВКА    
Гідроізоляційні роботи
  Гідроізоляція даху
  Гідроізоляція тераси
  Гідроізоляція будинку
  Гідроізоляція тріщин
  Гідроізоляція фасаду
  Гідроізоляція стелі
  Гідроізоляція сантехнічного приміщення
  Гідроізоляція паркінгу
  Гідроізоляція тунеля
  Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій
  Гідроізоляція питних колодязів
  Гідроізоляція вікон і підвіконь
  Гідрофобізація стін фасаду
  Гідроізоляція фундаменту
  Гідроізоляція водостічної воронки
Гідроізоляція підвалу
  гідроізоляція цокольного поверху
Монтаж дренажної системи
Способи і Технології гідроізоляції в Києві
  Фарбувальна гідроізоляція
  Обмазувальна гідроізоляція
  Штукатурна гідроізоляція
  Обклеювальна гідроізоляція
  Напилювана гідроізоляція
  Просочувальна гідроізоляція
  Ін'єкційна гідроізоляція
  Змонтована гідроізоляція
Стеля армстронг, монтаж
Фарбування стін
Малярні роботи
Декоративна цегла, монтаж
Монтаж, установка гіпсокартону
Міжкімнатна перегордка, установка, монтаж
Гарантія
Заказ
Новини
Карта сайту

Надаємо гарантію на ВСІ наші роботи 5 років !!!
   Rus Ukr


Послуги гідроізоляції 0676331233


ціна

При обстеженні об'єкта проводимо аналіз будови і визначення причин проникнення води, причин руйнування, проектування, варіанти технологічних процесів, варіанти використовуваних матеріалів, і технічний нагляд на кожному етапу гідроізоляційних робіт в Києві. Наші фахівці допоможуть вам у вашому запитанні. Консультації, виїзд до об'єкта.Вартість гідроізоляційних робіт в Києві залежить від ціни використовуваних матеріалів.
Гідроізоляційні роботи захищають будівельні конструкції, споруди, будівлі від згубного впливу води, вологи, впливу агресивної погоди.

З гарантією, в термін і без підводних каменів.


У свою чергу правильно і якісно зроблена гідроізоляція забезпечить нормальну експлуатацію і в рази підвищить довговічність тієї чи іншої конструкції. Для вибору виду гідроізоляції слід звернути увагу які завдання вам необхідно вирішити. У кожному виконуваному об'єкті ми надаємо варіанти можливих шляхів рішень поставленого завдання. Мінімальний, по бюджету, до оптимального. Ми надаємо комплексний підхід на всіх етапах гідроізоляційних робіт в Києві.


Залежно від поставлених завдань процесі робіт з гідроізоляції використовуємо різні технології.

Фарбувальна гідроізоляція
в Києві проводиться суцільним і багатошаровим покриттям. Є водонепроникною і антикорозійного для бетонної стіни, покриття є еластичне і рідких складів. Для будівель, тріщини які більш 0,2мм. і більше робити фарбувальну гідроізоляцію не рекомендовано. Фарбування необхідно проводити від капілярної вологи в піщаних, галькових грунтах. При напорі води її можна застосовувати у випадку відсутності деформаційних швів, і можливості проводити візуальний огляд. При виявленні деформаційних пошкодженні, або відшарування, появ тріщин проводиться ремонт. При наявності тиску вод на стіни необхідно застосовувати склади з епоксидними смолами. Наносяться бітумні мастики, мембрани. Технолоігія підходить у випадку відсутності тиску грунтових вод, тріщин.


Обмазувальна гідроізоляція
в Києві зазвичай використовуємо в випадки тиску грунтових вод на будівлю, будинок, приміщення із зовнішнього боку, і підняття капілярної грунтової влагі.Перед нанесенням гідроізоляції місця нанесення необхідно зачистити, і заґрунтувати. Залежно від поверхні, що покривається бітумні мастики наносяться китицями, валиками, шпателями. Бітум використовують в гарячому або холодному стані. З огляду на те що мастики наносять в рідкому стані, слід дотримуватися фіксованою товщини шару, що наноситься гідроізоляція вважається висохлої. У новобудовах, а також в будинках, що експлуатуються.


Штукатурна гідроізоляція
в Києві тримає тиск грунтових вод до 0,5 МПа. За класификация діляться на цементні склади з присадками. Цементні з полімерними присадками, цементні зі скляними присадками. Цементні розчини з торкрет. Штукатурну гідроізоляцію поєднують з фарбувальної, обмазувальної гідроізоляцією. Для запобігання розтріскування, створення монолітної конструкції штукатурну гідроізоляцію армують сталевою сіткою. Товщина шару в кожному випадку визначається індивідуально від 0.6до 30 мм. Штукатурну гідроізоляцію можна наносити вручну, і легко піддається ремонту, добре протистоїть механічним впливам.

Напилювана гідроізоляція
одним з переваг литий гідроізоляції є безшовних, що покривається. У порівнянні з рулонної гідроізоляцією не має швів, покривається по всій площині даху суцільним покриттям по всіх вигинів і западин. Еластичність. Володіє великим коефіцієнтом на розтягнення. Дах літо. При нагріванні ізоляція розширюється, при холоді стискається. Зчеплення з матеріалом велика. Проникає в усі пори і тріщини. Чи не здувається. Добре взаємодіє з покриваються матеріалами. Наноситься Напилювана гідроізоляція машинним способом в кілька шарів. Легко обходить різного роду труби, парапети, окружності. Цей матеріал не вимагає розігрівання, робота відбувається безпечно. Для здоровя людини нетоксична. Чи не виділяє хімічних випарів.
Гідроізоляційні роботи в Києві історичних будівель всередині і зовні, пам'ятників архітектури, ремонт гідроспоруд, кафе, бару, ресторану, гідроізоляція напівпідвального і підвального приміщення зсередини, зовні льоху, захист від грибка, цвілі.

Новости

Контакты


Завершення робіт на об`єкті

Телефон:067 633 12 33

e-mail:whaterproof@ukr.net
г.Київ